29 lipca 2011

10. Wspomnienia...

Dzisiaj zatęskniłam za ludźmi z którymi uwielbiałam przebywać. Dlaczego ostatnimi czasy przestaliśmy się regularnie spotykać, dzwonić do siebie, pomagać wspierać itd. ? Nie mam pojęcia, nasze drogi się rozeszły, na pewno przez zmianę szkół a teraz studia, każdy już idzie w swoją stronę. Przeglądałam stare zdjęcia, wspomnienia wracają... Chciałabym żeby znowu tak było. Wspólne wieczory, błąkanie się po ulicach nocą, ogniska, dyskoteki, wygłupy... Brakuje mi tego cholernie. Nie wyrosłam z tego, bo tego chyba każdy potrzebuje prawda ?.
Koniec marudzenia. : ) Dzisiaj u mnie pogoda nie najlepsza, ciągle pada i może dlatego wzięło mnie na wspominki. Zabieram się dalej za czytanie książki " Buszujący w zbożu " nie jestem nawet w połowie ale jak tylko skończę ją czytać, na pewno napisze czy jest godna polecenia, na razie czyta się ją bardzo fajnie .
Dzisiaj kilka inspiracji w ten okropnie szary dzień.

Miłego dnia : *
pinamalina

6 komentarzy:

 1. Pracuję w nowopowstającym portalu o modzie i zakupach. Na razie niewiele mogę zdradzić, bo wszystko jest objęte tajemnicą zawodową, ale jak portal ruszy to na pewno opiszę więcej na blogu oraz przybliżę szczegóły, jak wygląda moja praca tam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oo, to interesujące, więc czekam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne inspiracje:) jeśli lubisz przeglądać modowe blogi zapraszam do mnie:) zachęcam do obserwacji;*

  OdpowiedzUsuń
 4. znam to bardzo dobrze, studia i kżdy idzie w swoją stronę.

  drawinggpin.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne zdjęcia,świetne inspiracje, strasznie fajna ta torba na drugim zdjęciu.

  Zapraszamy do nas www.fashion-ache.blogspot.com

  xx

  K&M

  OdpowiedzUsuń